Yılka Moda Hakkında

yılka moda

Firmamız 1980 yılında yuvarlak örme kumaş üretimine başlamış, kısa süre içinde istikrarlı çalışma prensibini koruyarak kapasitesini sürekli geliştirmiştir. 2015 yılından itibaren ihracata yönelik hedeflerinden dolayı Yılka Moda adı altında markalaşarak gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir. Kurulduğu günden itibaren izlemiş olduğu yenilikçi ve sürdürülebilir üretim politikaları sayesinde örme sanayi sektöründe hızla büyüyen Yılka Moda, aylık 250.000 kilogram üretim kapasitesi ile çoğunlukla ihracata yönelik üretim yapan bir tesis halini aldı.

Sürekli yenilediği koleksiyonları sayesinde yuvarlak örme kumaş üretiminde söz sahibi olan Yılka Moda, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için makine parkurunu da sürekli geliştirdi. Yılka Moda sürekli yenilediği makine parkuru ve zengin koleksiyonu sayesinde başta İspanya, İngiltere, Almanya, Fransa ve Bulgaristan ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

40 yılı aşkın süredir sektörde edindiği tecrübeyi ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı başaran Yılka Moda, ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar sayesinde ürün çeşitliliğini de sürekli arttırmaktadır. Üretiminin önemli bir kısmını ihracata yönlendiren Yılka Moda, üretimin tüm aşamalarında kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir.

Çift plaka ve tek plaka üretim yapabilen cihazlardan oluşan makine parkuru ve üretim seçeneklerini müşteri isteklerine göre kısa sürede değiştirebilen esnek yapısı ile 5.000m² kapalı alanda üretimlerine devam eden Yılka Moda, teknolojiye ve ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

Süprem, jakar, lacoste, havlu, ribana, interlok, selanik, kaşkorse, doubleface ve diğer örme kumaşları üretebilen tesisimizde bulunan 1000m² showroom alanımız sayesinde dünyanın birçok ülkesinden gelen değerli ziyaretçilerimize güncel koleksiyonlarımızı sunabilmekteyiz. Sürekli güncellediğimiz koleksiyonlarımızdaki tüm kumaşlar depomuzda hazır bulunduğundan müşterilerimizin isteklerine göre anında metraj kumaş hazırlayabilmekteyiz.

Bugün yüzleri aşan çözüm ortağımız ile yurtiçinde ve yurtdışında %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan sürekli kalite anlayışımızdan ödün vermeden örme kumaş üretimine devam etmekteyiz.Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin beklentilerinin üzerinden üretim yapmaya önem veren Yılka Moda, Inditex onaylı üretim, RCS (Recycled Claim Standard) ve OCS (Organic Content Standard) sertifikalarına da sahiptir.

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitimlere de önem veren Yılka Moda, gelişen teknolojiyi ve sektörü sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanlarına aktarmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge ve kalite kontrol departmanlarımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Güçlü kurumsal yapısı, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet veren Yılka Moda, sunduğu kaliteli ürünler ve doğru çözümler ile sektördeki konumunu yükseltmeyi hedeflemektedir.