Kalite Politikası

yılka moda kalite

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine önem veren Yılka Moda, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında başta Inditex olmak üzere sahip olduğu tüm kalite yönetim sistemlerini uygulamayı prensip edinmiştir. Kaynaklarını etkin kullanan, çevreye, insan sağlığına, güvenilirliğe, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem gösteren firmamız, uyguladığı kalite yönetim sistemleri ile sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Kaliteyi sürekli gelişim olarak algılayan firmamız, bu doğrultuda ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmalarına büyüm önem vermektedir. Ürettiğimiz ürünlerin, tasarım sürecinden son şeklini alıncaya kadar geçirdiği tüm süreçler ar-ge departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerde kullandığımız hammaddelerin ve yarı mamüllerin, kalite politikamız gereğince Inditex standartlarında olmalarına özellikle dikkat etmekteyiz. Üretimin ilk aşamalarından biri olan satın alma sürecindeki tüm hammadde ve yarı mamüller belirli testlere tabii tutulmakta, test aşamalarını geçen hammadde ve yarı mamüller üretim sürecine dahil edilmektedir. Son şeklini alan ürünlerimiz yine ar-ge departmanı çalışanları tarafından testlere tabii tutulmaktadır.

Yılka Moda, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla, çevreci hizmet anlayışı ve uyguladığı yenilikçi tekniklerle kalitesinin yanı sıra güvenilirliğini de kanıtlamış bir firmadır.