Yuvarlak Örme Kumaş

Yuvarlak Örme Kumaş Üretimi

Çift plaka ve tek plaka üretim yapabilen cihazlardan oluşan makine parkuru ve üretim seçeneklerini müşteri isteklerine göre kısa sürede değiştirebilen esnek yapısı ile 5.000m² kapalı alanda üretimlerine devam eden Yılka Moda, teknolojiye ve ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

Süprem, jakar, lacoste, havlu, ribana, interlok, selanik, kaşkorse, doubleface ve diğer örme kumaşları üretebilen üretim tesisimizde bulunan 1000m² showroom alanımız sayesinde dünyanın birçok ülkesinden gelen değerli ziyaretçilerimize güncel koleksiyonlarımızı sunabilmekteyiz. Sürekli güncellediğimiz koleksiyonlarımızdaki tüm kumaşlar depomuzda hazır bulunduğundan müşterilerimizin isteklerine göre anında metraj kumaş sunabilmekteyiz.

yuvarlak örme kumaş üretimi
fantazi örme
3000+ Kumaş Çeşidi
örme makinesi
30+ Örme Makinesi
100% Tam Kapasite
yuvarlak örme
20+ Örme Türü
yuvarlak örme kumaş

Neden Yılka Moda?

40 yılı aşkın süredir sektörde edindiği tecrübeyi ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı başaran Yılka Moda, ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar sayesinde ürün çeşitliliğini de sürekli arttırdı. Üretimin önemli bir kısmını ihracata yönlendiren Yılka Moda, tüm üretimin aşamalarında kaliteyi ilke edinmektedir.

Bugün yüzleri aşan çözüm ortağımız ile yurtiçinde ve yurtdışında %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan sürekli kalite anlayışımızdan ödün vermeden örme kumaş üretimine devam etmekteyiz.

yuvarlak örme

Tam Zamanında Üretim

Gelişmiş makine parkuru ve üretim seçeneklerini kısa sürede değiştirebilen esnek yapısı ile 5.000m² kapalı alanda üretimlerine devam eden Yılka Moda, siparişleri tam zamanında teslim etmektedir.

örme kumaş

40 Yıllık Deneyim

1980 yılında yuvarlak örme kumaş üretimine başlayan Yılka Moda, kısa süre içinde istikrarlı çalışma prensibini koruyarak aylık 250.000 kilogram üretim kapasitesine ulaştı ve modern üretim tesisi halini aldı.

tekstil örme

Yenilikçi Ar-Ge Yatırımları

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitimlere de önem veren Yılka Moda, gelişen teknolojiyi ve sektörü sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanlarına aktarmaktadır.

kumaş imalatı

Gelişmiş Makine Parkuru

Müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için makine parkurunu sürekli geliştiren Yılka Moda, zengin koleksiyonu ve tam zamanında üretim prensibi sayesinde dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.